Lunch Prices PreK - 2nd Grade: $4.50 3rd to 6th Grade: $5.00 Parents: $5.00
A choice of white milk or juice is included with the meal.
When available these items will be for sale:
Milk: $1.00 Juice: $0.75
Stand On the Word of God; Stand Up for what you believe; Stand Out in your actions, attitudes and academics